کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی از بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیش تر از دسته دباغی شده با گیاه است. طراحی گونه Lws 47-3 مضاعف بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش باعث شده تا طرح خویش را خوبتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم موجود است و بیشتراز این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیشتراز تولیدها این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در قضیه تولیدها چرم کار می‌کند. جهت حفظ خوبتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم گونه lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين جور چرم بیشتراز جور دباغي با گياه است كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر جور ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و فارغ از فایده بیشتراز دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه بدون استفاده از زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در نظر گرفته شده است. يكي بیشتراز لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در درون كيف وجود داراست كه مي‌توان آن را نیز به چهره جداگانه فایده كرد و هم يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و پهنا 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مناسب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم نوع lp 2» هست كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده از یک کیف پول خوب اضطراری به حیث می‌رسد. این کیف دارنده دو لت می باشد که یک کدام از دارای یک زیپ و تعدادی جای کارت و هم یک جای عکس گران قدر است که در زیر خود دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا‌هستند و لت دیگر که مشتمل بر جاکارتی‌های مضاعف میباشد که در دو ردیف قرار دارند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری از چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که منجر زیباتر شدن این محصول شده میباشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیش تر از لبه‌ی کیف قرار دارااست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل فایده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیش تر از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌ بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام برند کهن چرم دسته Lwk48 بیشتراز جمله کیف‌هایی میباشد که می تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی دیرین چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت نگهداری خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا هستند چه بسا در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول نوع «90812-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه از کیف پول‌های چرم هست که از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیشتراز نوع کتی وجود دارد و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت زیاد خیر دارد. داخل آن دارای 11 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن نیز یک محل برای حفظ دو عکس دارد. داخل آن دو محفظه برای مراقبت اسکناس است و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف به وسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي گونه «7-122203» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از جور كتي میباشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن بی آلایش است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. باطن كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين داخل كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود می‌باشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و مناسب می باشد كه در عين سادگي زيبا هم موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.

کیف پول مردانه دسته «122194-1» یک نمونه از کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیشتراز مدل کتی وجود دارد و به راحتی درون جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ایجا آن از چرم گاوی استفاده شده و کیفیت دوخت ان دوچندان خوب است. این کیف دارای 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای مراقبت عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای محافظت اسکناس است و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف بوسیله یک دکمه کوچک بسته می گردد و به این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول از باطن آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با به کار گیری از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی برند قدیمی چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند کهن چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم دسته LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک نوع اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف از مدل چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف فراوان جادار هست اما در عین درحال حاضر بزرگ چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی دوچندان مطلوب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده از یک کیف پول خوب اضطراری به حیث می‌رسد. « کیف پول سابق چرم مدل Lwk38 » دارای دو لت هست که یک کدام از دارای یک زیپ، تعدادی جاکارتی که در زیر خویش یک فضای دیگر برای استفاده داراست و یک جای عکس وسیع است و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، مشتمل بر جای اسکناس و جاکارتی‌های بسیار و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام با برند « دیرین چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی می باشد که میتواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و ایجا تولیدات چرمي يكي از شاخه‌ و گرايش‌هاي حساس صنايع دستي محسوب مي‌شود. https://123kif.ir/ چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در تولید و تزيين آنها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين مدل كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب جور مردانه ارايه مي‌كند. اين مدل طراحي محصول به كتي معروف می‌باشد و محصول كد 24016 بیشتراز جور دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به چهره تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي استفاده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. اعتنا داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوبتر می‌باشد بیشتراز واكس و روغن‌هاي مخصوص چرم طبيعي استفاده شود.
«کيف پول قدیمی چرم نوع F3-2» دوچندان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این مدل چرم بیش تر از گونه دباغی شده با گیاه است که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده پباده سازی ظریفی بیش تر از طراحان خوش ذوق شرکت تولیدی کهن چرم میباشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارااست که سبب ساز شده میباشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و بدون به کار گیری بیشتراز دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت می‌باشد که سوای به کار گیری بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی هم تا می‌شوند. بدنه‌ی دارای اهمیت کیف جهت قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. یک کدام از از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارد که می‌توان آن را نیز به صورت جداگانه به کار گیری اعلام کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار بخشید و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش میتواند خواسته‌های هواداران خود را تامین کند. پیشنهاد ما به شما «کيف پول دیرین چرم گونه F3-2» میباشد که در‌عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان ساده پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب می‌باشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم استفاده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف فارغ از هيچ گونه دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف ساده علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی نوع «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می باشد و بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف میباشد و از کیفیت بالایی برخوردار هست که سال‌ها سوای نگرانی بیش تر از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از نوع کتی می‌باشد که برای بانوان می بایست در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر هست که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول گونه D291 جان دار است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار داراست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به دیده می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرفداران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح رویکرد پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي بیشتراز چرم صنعتي می باشد كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصر به فرد به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته دیدنی توجهي كه اين محصول را از ساير تولیدها مشابه، جدا و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي می باشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیشتراز يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و بوسیله دكمه‌ه�