کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همچنین داخل یکی از دیگر از این جیب‌ها تعدادی جیب کوچک‌تر هم وجود دارااست که می‌توانید بیش تر از آنان برای حفظ کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، دسته کلید و دیگر لوازم از این قبیل سود بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیشتراز کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی سفت جانور در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی نیز وجود دارد که قابلیت و امکان حمل کیف به‌ شکل کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای محافظت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همراه با لوازم جانبی از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» مدل «CAT-112» دارنده ابعادی مناسب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خویش دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیشتراز باطن کیف به چهره کابل ادامه دارا هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب ساز می‌شود شما بتوانید گوشی موبایل خود را هنگامی که خارج بیش تر از کیف می باشد شارژ نمایید و با هدفون یا هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ است گوش دهید. این محفظه از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده می باشد و این سلول‌ها می‌توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع کنند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حساس بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده میباشد و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن چشم می‌شود. محفظه منحصر لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی سفت می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیشتراز بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می باشد این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران می‌باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» مدل 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارااست که فضای کافی برای حفظ تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم شخصی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارااست و نمای روبرویی ظاهری بی آلایش از کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیشتراز خصوصی «Narita» تولیدات ریوا کیس می‌باشد و مثل بیش تر کیف‌ها از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم میباشد و در شرایطی که از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می‌باشد که بوسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای نگهداری اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای حفظ لپ‌تاپ دارااست که می‌تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم دارااست تا از لپ‌تاپ در برابر ضربه محافظت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده است که محلی برای محافظت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. اما بیرون کوله؛ در قسمت جلویی فقط یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … چشم می‌شود. در نصیب پشت، پد نرمی دوخته شده میباشد که نیز تعرق را کاهش می هد و هم به ملازم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در نصیب بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده می‌باشد که در هنگام ما یحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به فعالیت می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» دسته «ALX3035» فضای امنی برای مراقبت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارااست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده می باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله شامل دو بخش حساس می‌شود. محفظه‌هایی گران قدر که برای مراقبت لپ‌تاپ تنظیم شده هست و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی هم بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود داراست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و طول هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله است و درونشان جیب‌های دیگری برای مراقبت کارت، مداد و اقلام کوچکی مثل آن‌هاست. یک جیب توری هم برای حفظ بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به نصیب جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای نگهداری لپ‌تاپ در حیث گرفته شده است، پوششی از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارد که می‌تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها مراقبت کند. در کنار آن جیبی نیز برای مراقبت تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای محافظت هدفون در حیث گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی داراست به گردش آزادانه هوا امداد مینماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در حالتی‌که بنا بر حالت عمل یا تحصیلتان موردنیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا وضعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله گزینش هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي بدون در لحاظ تصاحب کردن دستگاه در داخل آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين گونه بیش تر از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي بیش تر از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آن ها 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe مجموعه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه راه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جان دار در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در شکل نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آن‌ها را داخل جيب زيپي جانور در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارد که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارااست که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي گران قدر و تعدادي جيب کوچک‌تر در درون آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیش تر از اين قبيل را قرار داده و با خود حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي نیز در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خویش را درون آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنان دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارای محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارنده جیب‌های داخلی متعددی برای حفظ لوازم جانبی است. در نصیب جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما فراهم می‌کند. روی بدنه آن مارک لکسین حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی و ظاهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی میباشند که میتوانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مثل ماوس، هارداکسترنال و تعدادی مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با میزان آن را تهیه کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» جور 8125 بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است و ابزاری مطلوب برای حمل و حفظ بیش تر از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ، تبلت و یک‌سری جیب کوچک و گران قدر برای حفظ لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله از سری «Narita» تولیدات ریوا کیس هست که همچون دیگر محصولات این شرکت، بیش تر از کیفیت، زیبایی و دوام بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارااست و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله شامل یک بخش می باشد و یک سری جیب کوچک و وسیع داخلی و خارجی دارد. داخل کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه نگهداری می‌کند. همچنین جیبی نیز برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود داراست که برای مراقبت بطری آب، شارژر همراه، خودکار یا این که مانند آن ها مناسب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده است و یک جیب زیپی کوچک برای محافظت پول یا این که مدارک شناسایی وجود دارد. همینطور روی بند کوله‌پشتی هم جیب برای محافظت گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 پباده سازی معمولی و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این امر می‌تواند دقت افرادی که از زرق‌وبرق و طرح‌های به هم ریخته دوری می‌کنند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» جور «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و نصیب داخلی آن یک سری جیب داراست که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی می‌باشد این کیف در صورتی 90 درجه چرخانده شود، قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی را دارااست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند می‌باشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تهیه داراست و نیز می‌توانید آن را بیش تر از کیف قطع کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارااست و این مدل مانند بند رودوشی دارای قسمتی پهن میباشد تا کیف بهتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار از پلی‌استر ساخته شده میباشد و جیب‌های حیاتی آن از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) از سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده هست و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ توقف می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» دسته «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم داخل آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی میباشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این دسته یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود داراست که برای حفظ از لپ‌تاپ 15اینچی شما مطلوب است؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای حفظ بیش تر از لوازم جانبی دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این نوع بیشتراز کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی هم برای نگهداری بیشتراز لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های با اهمیت یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی محافظت بیشتراز لپ‌تاپ با استفاده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیش تر از لپ‌تاپ به‌خوبی مراقبت شود. در این نوع یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با استفاده بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی یار و همدم خود داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو مدل قرار گرفته تا از آن ها برای حمل کیف به صورت دستی به کار گیری کنید؛ همینطور این جور دو بند کوله پشتی نیز دارااست تا در شکل موردنیاز قابلیت حمل کیف به صورت کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي میباشند که علاوه بر کاربرد در محيط عمل و منزل، به خاطر پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، از همراهان هميشگي کاربران هستند. البته با وارد شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همراه افراد کمي کمرنگ شده می‌باشد ولی هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آن ها و صدالبته به خاطر راحتي خود کاربر و نگهداری و نگهداري بهتر بیشتراز داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیشتراز حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي است که براي همين کار طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي می‌باشند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي میباشند که هنگام خريد آن ها بايد در حیث گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده میباشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مطلوب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می باشند که سبب ساز تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا برند توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» گونه «ALX098» مناسب لپ