کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یک کدام از از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی بسیار زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. طراحی گونه Lws 47-3 بسیار بی آلایش و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش منجر شده تا طرح خود را بهتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز موجود است و بیشتراز این رو خواهان زیادی دارد. این محصول از تولیدها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد تولید ها چرم فعالیت می‌کند. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم دسته lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين گونه چرم بیش تر از نوع دباغي با گياه می باشد كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر نوع ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به شکل تاشو و سوای استفاده بیشتراز دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه سوای به کار گیری بیش تر از زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در داخل كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را نیز به صورت جداگانه فایده كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مناسب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم جور lp 2» می باشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده از یک کیف پول خوب واجب به نظر می‌رسد. این کیف دارای دو لت است که یک کدام از دارای یک زیپ و یک‌سری جای کارت و هم یک جای عکس گران قدر می باشد که در ذیل خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارند و لت دیگر که شامل جاکارتی‌های مضاعف می‌باشد که در دو ردیف قرار دارا هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری از چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب زیباتر شدن این محصول شده میباشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیشتراز لبه‌ی کیف قرار دارااست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌ بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام برند کهن چرم جور Lwk48 از جمله کیف‌هایی هست که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی دیرین چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت نگهداری بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارند حتی در حالتی که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول دسته «90812-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های چرم می‌باشد که بیش تر از صددرصد چرم طبیعی ساخته شده است.این کیف بیشتراز مدل کتی موجود است و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت دوچندان خیر دارد. باطن آن دارنده 11 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن هم یک محل برای محافظت دو عکس دارد. داخل آن دو محفظه برای محافظت اسکناس میباشد و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف بوسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با استفاده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي جور «7-122203» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) از جور كتي می باشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن معمولی است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. داخل كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين داخل كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت جانور میباشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي جور 7-122203 كيفي جادار و مناسب میباشد كه در عين سادگي زيبا هم موجود است و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه نوع «122194-1» یک نمونه از کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از مدل کتی هست و به راحتی درون جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ساخت آن از چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان زیاد عالی است. این کیف دارنده 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن هم یک محل برای مراقبت عکس دارد. درون آن یک محفظه برای محافظت اسکناس می‌باشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف به وسیله یک دکمه کوچک بسته می‌شود و به این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول از درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی مارک دیرین چرم خودنمایی می کند و پرنده خوشبختی بر بالای راز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند قدیمی چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم نوع LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارنده قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک جور اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید طراحی شده است. چرم این کیف از نوع چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف مضاعف جادار است اما در عین هم اکنون گران قدر دیده نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی بسیار مناسب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول خوب واجب به لحاظ می‌رسد. « کیف پول قدیمی چرم مدل Lwk38 » دارنده دو لت است که یکی‌از دارنده یک زیپ، یک سری جاکارتی که در زیر خویش یک فضای دیگر برای فایده دارااست و یک جای عکس گران قدر می باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، شامل جای اسکناس و جاکارتی‌های دوچندان و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول معمولی و بادوام با مارک « دیرین چرم » بیش تر از جمله کیف‌هایی می باشد که می تواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت نگهداری بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و تولید تولیدها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي حساس صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ساخت و تزيين آنها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين دسته كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب جور مردانه ارايه مي‌كند. اين نوع طراحي محصول به كتي معروف می باشد و محصول كد 24016 بیش تر از دسته دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي فایده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. توجه داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آنها خوبتر می‌باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصربه‌فرد چرم طبيعي فایده شود.

«کيف پول کهن چرم جور F3-2» فراوان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم بیش تر از مدل دباغی شده با گیاه می باشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق شرکت تولیدی قدیمی چرم هست و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود داراست که سبب شده می باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به چهره تاشو و بدون استفاده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت می‌باشد که بدون استفاده از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی کلیدی کیف جهت قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. یکی از بیش تر از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارااست که می‌توان آن را نیز به چهره جداگانه استفاده اظهار‌کرد و هم یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار اعطا کرد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش میتواند خواسته‌های طرفداران خویش را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول قدیمی چرم نوع F3-2» است که در‌عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان بی آلایش پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب میباشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب اعتنا مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن از نخ موم زده همرنگ چرم فایده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف بدون هيچ مدل دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف ساده علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی جور «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی هست و از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. کوله پشتي ريباک مدل Foundation کیف پول بسیار نرم و لطیف می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها فارغ از نگرانی از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیش تر از جور کتی هست که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر می باشد که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول گونه D291 موجود است؛ همینطور 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، طرف داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح خط مش پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي بیشتراز چرم صنعتي است كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و اختصاصی به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جذاب توجهي كه اين محصول را از ساير محصولات مشابه، قطع و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي است كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�