کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري ناچار هستيد كه چندین تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي بیش تر از همين مدل كيف‌ها كه گروه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف مدل 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مناسب بردارند. اين كيف كه قد بلندي داراست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما سوای تا میل کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را مدل بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و لباس و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیشتراز عملکرد و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. مدل چرم به كار رقته در اين كيف بیش تر از گونه چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خود جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد گوناگون و متفاوتي صورت مي‌گيرد كه بیشتراز پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیش تر از چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیش تر از تولید ها چرمي و از توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. درون اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. نصیب بيروني به‌صورت معمولی و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي مراقبت بیش تر از تولیدات چرمي بايد ذكر شود خوبتر هست با واكس‌هاي تهيه شده بیش تر از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی میتواند تاثیرگذار باشد. در‌حالتی که از لحاظ ظاهری مورد پسند شما باشد، کیفیت آن بایستی گزینه بررسی قرار گیرد. برند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی پباده سازی و ساخت اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی داراست و در محصول ها خود بیش تر از چرم ارگانیک بهره می‌برد. بدین ترتیب خیالتان از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به چهره طولانی بازه زمانی همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به شکل کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول گونه (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی بیش تر از نوع گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا معمولی باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس پباده سازی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به ارتقا است و ولی گم نکردن و همیشه در دسترس بودن آنها مسئله‌ی واجب محسوب می‌شود. بدین ترتیب قرار تصاحب کردن هر کدام از کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خیر خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در لحاظ گرفته شده است. چند محفظه نیز برای کارت‌های ویزیت با ابعاد مختلف تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم می‌تواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع متعدد تولید ها چرمي بیش تر از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب شده تا محصول ها ساخته‌شده از چرم‌هاي طبيعي جزء پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام گزینه استفاده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در ایجا متنوعي از اين محصول ها زده‌اند. «كيف پول مثالين مدل نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي از يك كيف پول مردانه بوده كه به وسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و هم سه لت قابل استفاده است. چرم طبيعي استفاده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در حیث داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آن‌ها را شست و بهتر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي اختصاصی چرم طبيعي به کار گیری كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا‌هستند و به تناسب پوشش، رنگ آن‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یک کدام از بیش تر از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بخش اعظمی دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با جور «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیش تر از پباده سازی ساده‌ای برخوردار می باشد و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در طراحی این کیف پول، از طرح بی آلایش چرم به کار گیری شده و برند شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را مهیا می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا نیکی ارزیابی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو یار و همدم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای نگهداری کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آنها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارای فضای قابل‌توجهی برای محافظت از کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه پباده سازی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی فراوان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این مدل چرم بیش تر از نوع دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LWS51-1 بسیار معمولی و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی بسیار کاربردی که مشتمل بر سه لت جادار می‌باشد یک لت میانی دارنده یکسری جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می‌گذارد . لتی که دربرگیرنده دکمه اساسی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته میگردد دارای یک تلق شیشه‌ای در نصیب داخلی است که می‌تواند به عنوان جای کارت و یا عکس به کار گیری شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم طبیعی قدیمی چرم مدل LWS51-1» زیاد جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد مایحتاج شما وجود دارد را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و بسیار آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصول ها دیرین چرم از جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.

این کیف پول دوچندان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش باعث شده تا طرح خویش را خوب تر نشان دهد. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیش تر از لت‌هاست که مانند کتاب یا این که دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی‌از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم مدل LWS47-1» مضاعف معمولی و شکیل بوده و درعین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیش تر از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول از تولید ها شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدها چرم کار می‌کند. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا جور 6431 از مدل کتی میباشد و برای آقایان طراحی شده است. در این کیف 8 محل نگهداری کارت اعتباری، 2 محل مراقبت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در لحاظ گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی هست و کاربر می‌تواند تمام کارت‌های گزینه ما یحتاج خود را به آسانی در آن جای دهد. اما سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. در ساخت گونه 6431 بیش تر از چرم ارگانیک گاوی استفاده شده که علاوه بر استمرار زیاد، زیبایی خاصی دارااست و مضاعف شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای می باشد که می‌توان از آن به عنوان کیف دستی نیز فایده کرد. همینطور با توجه به این ابعاد می‌توان جور 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم به کار گیری شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو می باشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همچنین مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم مدل F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات جامه رسمي مي‌پوشند مناسب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می‌باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. باطن كيف يك آلبوم بزرگ و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در قسمت راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیشتراز معدود كيف‌هايي می‌باشد كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیش تر از بهترين دسته چرم، آستر و نخ در توليد آن فایده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با استفاده از گياه دباغي شده می‌باشد و هيچ جور مواد شيميايي در آن فایده نشده هست كه همين دستور بیش تر از پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول یاری می کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل فرمایید و همچنین به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول نوع «122142-3» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول دلخواه برای خانم‌هاست. این کیف بیش تر از انواع کتی و به طول 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن بیش تر از چرم قهوه‌ای‌رنگ و از جور چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. کیف پول واته کد B002 قسمتی از آن محلی برای حفظ عکس وجود داراست که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای حفظ اسکناس به صورت صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت سکه تعبیه شده است. این کیف بوسیله یک دکمه به شکل نهفته بسته می‌شود. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به نوع طبيعي آن، سبب ساز شده تا اين تولیدها مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به فایده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جذاب و منحصر به فرد به‌فردي هست كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیشتراز چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، دارااست و براي همگی ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را از ديگر محصول ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مثل پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن فایده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی زیاد کاربردی «کيف پول کهن چرم نوع LWS47-3» دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیشتراز لت‌هاست، مثل کتاب یا دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگ�